Economische Zaken

Economische Zaken en Klimaat

Dhr. Maarten Smit
Afdelingshoofd / Economische Raad
Strategie en coördinatie, Industrie- MKB-beleid, Europees Semester, Standaardisatie, Statistiek
Tel.: +32 2 679 15 12
E-mail: maarten.smit@minbuza.nl

Dhr. Paul van Dam
Klimaat, Coördinator Green Deal
Tel.: +32 2 679 15 41
E-mail: paul-van.dam@minbuza.nl

Mw. Sophie van Eck
Energie, Staatssteun, Coördinator Energie Raad
Tel.: +32 2 679 15 71
E-mail: sophie-van.eck@minbuza.nl

Mw. Eva Jonker
Cohesiebeleid, Consumentenbeleid, Betere Regelgeving
Tel.: +32 2 679 15 61
E-mail: eva.jonker@minbuza.nl

Dhr. Kevin Jurak
Ondersteuning Belanghebbenden, Toerisme, Coördinator Toerisme Raad
Tel.: +32 2 679 16 29
E-mail: kevin.jurak@minbuza.nl

Dhr. Niek Steendam
Interne Markt, Mededinging, Industrieel Eigendom, Aanbesteding, Coördinator Concurrentievermogen Raad
Tel.: +32 2 679 15 16
E-mail: niek.steendam@minbuza.nl

Mw. Claudine Vliegen
Telecom, Digitaal, Coördinator Telecom Raad
Tel: +32 2 679 16 88
E-mail: claudine.vliegen@minbuza.nl

Secretariaat
Mw. Lara Deboeck
Tel.: +32 2 679 15 17
E-mail: bre-ez@minbuza.nl

Mw. Benedicte Smeenk
Tel.: +32 2 679 15 45
E-mail: bre-ez@minbuza.nl

Mw. Chantal Vijge
Tel.: +32 2 679 15 14
E-mail: bre-ez@minbuza.nl