Economische Zaken

Dhr. Maarten Smit
Afdelingshoofd
Industrie- en MKB-beleid, Relatiebeheer, Bedrijfsleven, Statistiek
Tel.: +32 2 679 15 12
Email: maarten.smit@minbuza.nl

Mw. Claudine Vliegen
Telecom en Digitaal
Tel: 32 2 679 16 88
E-mail: claudine.vliegen@minbuza.nl

Mw. Sophie van Eck
Energie
Tel.: +32 2 679 15 71
Email: sophie-van.eck@minbuza.nl

Mw. Imane Elfilali
Interne markt, Octrooi, Aanbestedingen, Vestiging en diensten, Diensten van algemeen economisch belang (DAEB), Staatssteun
Tel.: +32 2 679 15 16
Email: imane.elfilali@minbuza.nl

Dhr. Wouter Wessels
Cohesiebeleid, Consumentenbeleid en Betere Regelgeving
Tel: + 32 2 679 15 61
E-mail: wouter.wessels@minbuza.nl

Dhr. Kevin Jurak
Bedrijfsondersteuning
Tel: +32 2 679 16 29
Email: kevin.jurak@minbuza.nl

Dhr. Paul Pieter van Dam
Klimaat Attaché
Tel: +32 2 679 15 41
Email: paul-van.dam@minbuza.nl

Secretariaat
Mw. Chantal Vijge
Tel.: +32 2 679 15 14
Email: bre-ez@minbuza.nl

Mw. Ilona Hermkes
Tel.: +32 2 679 15 17
Email: bre-ez@minbuza.nl

Mw. Benedicte Smeenk
Tel.: +32 2 679 15 45
Email: bre-ez@minbuza.nl