Internationale Samenwerking, Handel en Extern Beleid

Dhr. Sander Cohen
Afdelingshoofd
Ontwikkelingssamenwerking EU (CODEV) en multilateraal, migratie, CODEV/WPIEI/CONUN (Jumbo)
Tel.: +32 2 679 15 23
Email: sander.cohen@minbuza.nl

Mw. Karen Burbach
Plaatsvervangend afdelingshoofd
Toetredingsonderhandelingen (COELA), Ad Hoc Werkgroep "Cyprus", Westelijke Balkan (COWEB)
Tel: +32 2 679 16 07
Email: karen.burbach@minbuza.nl

Dhr. Dirk Klaasen
Plaatsvervangend afdelingshoofd
Handel (TPC), Trans-Atlantische relaties (COTRA)
Tel.: +32 2 679 17 30
Email: dirk.klaasen@minbuza.nl

Mw. Elke Koning
ACP/COAFR
Tel: +32 2 679 15 16 16 74
Email: elke.koning@minbuza.nl

Dhr. Bruno van den Toorn
Tweede Ambassadesecretaris
Oostelijk Partnerschap, Rusland en Centraal Aziƫ (COEST)
Tel: + 32 2 679 16 59
Email: bruno-vanden.toorn@minbuza.nl

Mw. Marije Kusters
Migratie en Ontwikkelingssamenwerking
Tel: + 32 2 679 16 38
Email: marije.kusters@minbuza.nl

Secretariaat
Mw. Marion Vasseur
Tel.: +32 2 679 15 53
Email: bre-ishe@minbuza.nl