Internationale Samenwerking, Handel en Extern Beleid

Dhr. Sander Cohen
Afdelingshoofd
Ontwikkelingssamenwerking en Internationale partnerschappen (CODEV- PI/NDICI)
Tel.: +32 2 679 15 23
Email: sander.cohen@minbuza.nl

Dhr. Melle van Dijk
Uitbreiding en Toetredingsonderhandelingen tot EU (COELA)
Westelijke Balkan (COWEB)
Tel: +32 2 679 16 07 
Email: melle-van.dijk@minbuza.nl

Mw. Jasmin Vassilev (zwangerschapsverlof)
Handel (TPC), Trans-Atlantische relaties (COTRA)
Tel.: + (tbc) 
Email: jasmin.vassilev@minbuza.nl

Dhr. Meyndert van der Kolk
Handel (TPC)
Tel: +32 2 679 1507
Email: meyndert-vander.kolk@minbuza.nl

Mw. Annemijn de Boer 
Verenigd Koninkrijk
Email: annemijn-de.boer@minbuza.nl

Mw. Zainab Akariou
Afrika ( COAFR) Groep 
Tel: +32 2 679 1671
Email: zainab.akariou@minbuza.nl

Mw. Marije Kusters 
Trans-Atlantische relaties (COTRA) en Werkgroep landen van de Afrikaanse, Caribische en Stille Oceaan (ACP)
Tel.: + 32 2 679 16 38
Email: marije.kusters@minbuza.nl

Dhr. Joost van Deutekom
Oostelijk Partnerschap, Rusland en Centraal Azië (COEST)
Tel: + 32 2 679 16 59
Email: joost-van.deutekom@minbuza.nl

 

Secretariaat
Mw. Marion Vasseur
Tel.: +32 2 679 15 53
Email: BRE-ISHE-Secretariat@minbuza.nl