Politieke Zaken

Ambassadeur Jaap Werner 
Vertegenwoordiger Politiek en Veiligheidscomité (PSC)
Tel.: +32 2 679 16 02
Email: bre-psc-secretariat@minbuza.nl

Dhr. Lucien Kleinjan
Plaatsvervangend Vertegenwoordiger Politiek en Veiligheidscomité (PSC)
en Afgevaardigde Comité voor Civiele Aspecten van Crisis Management (CivCom)
Tel.: +32 2 679 17 61
Email: la.kleinjan@minbuza.nl

Mw. Eline Anouk van Nistelrooij
PSC-Coördinatie, Nicolaidis Groep
Tel.: +32 2 679 16 36
Email: eline-van.nistelrooij@minbuza.nl

Dhr. Huub Alberse
Relex (Foreign Relations Counsellors)
Tel.: +32 2 679 15 04
Email: huub.alberse@minbuza.nl

Dhr. Ronald van den Heuvel
Defensieraad I
Tel.: +32 2 679 17 20
Email: ronald-vanden.heuvel@minbuza.nl

Dhr. Stijn Kersten
Contraterrorisme, Syrie, Saudi- Arabië en Jemen
Tel.: +32 2 679
Email: stijn.kersten@minbuza.nl

Mw. Laura Berghuis
Azië (COASI) Oceanië
Tel.: +32 2 679 15 38
Email: laura.berghuis@minbuza.nl

Dhr. Adriaan Versluis
Mashrek/Maghreb (MaMa)
Tel.: +32 2 679 15 16 58
Email: adriaan.versluis@minbuza.nl

Mw. Tamieck van Vuuren
Latijns Amerika en Caribisch Gebied (COLAC), Mensenrechten (COHOM)
Tel.: + 32 2 679 16 65
Email: tamieck-van.vuuren@minbuza.nl

Dhr. Nicander van Duijn
Defensie Attaché
Tel.: +32 2 679 16 39
Email: nicander-van.duijn@minbuza.nl

Mw. Fleur Verbiest
Plv. Nicolaidis, Plv. Relex
Tel.: +32 2 679 16 42
Email: fleur.verbiest@minbuza.nl

Mw. Ceyda Karaca
Irak en Iran 
Tel.: +32 2 679 15 81
Email: ceyda.karaca@minbuza.nl

Mw. Liesje Klomp
Cyber dossier
Tel: +32 2 679 15 10
Email: liesje.klomp@minbuza.nl

Secretariaat
Mw. Noëlla Osepa (CdP - CivCom - NICO)
Tel. +32 2 679 15 68
Email: bre-psc-secretariat@minbuza.nl

Mw. Marion Vasseur
Tel: + 32 679  15 53
Emai: bre-cops@minbuza.nl