Politieke Zaken

Ambassadeur Joanneke Balfoort
Vertegenwoordiger Politiek en Veiligheidscomité (PSC)
Tel. +32 2 679 16 02
Email: bre-psc-secretariat@minbuza.nl

Dhr. Lucien Kleinjan
Plaatsvervangend Vertegenwoordiger Politiek en Veiligheidscomité (PSC)
en Afgevaardigde Comité voor Civiele Aspecten van Crisis Management (CivCom)
Tel. +32 2 679 17 61
Email: la.kleinjan@minbuza.nl

Mw. Eline Anouk van Nistelrooij
PSC-Coördinatie, Nicolaidis Groep
Tel. +32 2 679 16 36
Email: eline-van.nistelrooij@minbuza.nl

Dhr. Huub Alberse
Relex (Foreign Relations Counsellors)
Tel. +32 2 679 15 04
Email: huub.alberse@minbuza.nl

Mw. Laurien Sillevis
Politiek Militaire Groep (PMG)
Tel. +32 2 679 17 20
Email: laurien.sillevis@minbuza.nl

Mw. Bertine Bos
Azië (COASI)
Tel.: +32 2 679 15 38
Email: bertine.bos@minbuza.nl

Dhr. Adriaan Versluis
Mashrek/Maghreb (MaMa)
Tel: +32 2 679 15 16 58
Email: adriaan.versluis@minbuza.nl

Mw. Tamieck van Vuuren
Latijns Amerika en Caribisch Gebied (COLAC), Mensenrechten (COHOM)
Tel: + 32 2 679 16 65
Email: tamieck-van.vuuren@minbuza.nl

Dhr. Jan Zwart
Defensie Attaché
Tel: +32 2 679 16 39
Email: j.zwart@minbuza.nl

Dhr. Joost Vos
Plv. Nicolaidis, Plv. Relex
Tel: +32 2 679 16 42
Email: joost.vos@minbuza.nl

Mw. Sterre Raterman
Midden Oosten en Golfstaten (MOG)
Tel: +32 2 679 15 81
Email: sterre.raterman@minbuza.nl

Mw. liesje Klomp
Cyber dossier
Tel: +32 2 679 15 10
Email: liesje.klomp@minbuza.nl

Secretariaat

Mw. Noëlla Osepa (CdP - CivCom - NICO)
Tel. +32 2 679 15 68
Email: bre-psc-secretariat@minbuza.nl

Mw. Veronique Calluy
Tel: + 32 679  17 64
Emai: bre-cops@minbuza.nl