Medewerkers van PV OESO

Guido Biessen - Permanent Vertegenwoordiger van Nederland bij de OESO, Ambassadeur

Geeft de algemene leiding aan de Permanente Vertegenwoordiging en vertegenwoordigt Nederland in de OESO Raad.
Tel. +33 (0)1 40 62 33 04 / E: pao-cdp@minbuza.nl
Assistent : Ilse van Ruler
Tel. +33 (0)1 40 62  33 13 / E: ilse-van.ruler@minbuza.nl

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/guido-biessen-b2969710/

Robert-Jan Scheer - Plv. Permanent Vertegenwoordiger

Houdt zich bezig met energie (International Energy Agency en Nuclear Energy Agency), Development Assistance Committee (DAC), Transport (ITF)

Tel. +33(0)1 40 62 33 28/ E: robert-jan.scheer@minbuza.nl

Managementondersteuner: Simone Hegge/ Ilse van Ruler

Tel. +33 (0)1 40 62 33 06 / 33 13  / E: simone.hegge@minbuza.nl / ilse-van.ruler@minbuza.nl

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/robertjanscheer/

Peter Keulers - Economische Raad

Houdt zich bezig met algemeen economisch beleid en economische landenexamens, mededinging, innovatie, investeringen, handel, multinationale ondernemingen (MNO’s), ondernemerschap, MKB, financiële markten, digitale economie, fiscale aangelegenheden, corporate governance, public governance, corruptiebestrijding.

Tel. +33(0)1 40 62 33 46 / E: peter.keulers@minbuza.nl
Managementondersteuner: Ilse van Ruler
Tel. +33 (0)1 40 62 33 13 / E:  ilse-van.ruler@minbuza.nl

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/peter-keulers-a39248173/

Jan Gerrit Deelen - Landbouwraad

Houdt zich bezig met landbouw, visserij, milieu, biotechnologie, klimaat, regionaal ontwikkeling en plattelandsbeleid
Tel. +33 (0)1 40 62 33 47 / E: J.G.Deelen@minbuza.nl
Managementondersteuner: Ilse van Ruler
Tel. +33 (0)1 40 62 33 13 / E: ilse-van.ruler@minbuza.nl

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/jangerritdeelen/

Zainab Akariou - Tweede Ambassadesecretaris

Houdt zich bezig met de OESO raad, toedtreding, het budgetcomité, onderwijs, gezondheid, interdepartementale co-ordinatie OESO.

Tel. +33(0)1 40 62 33 56 / E: zainab.akariou@minbuza.nl
Managementondersteuner: Simone Hegge
Tel. +33 (0)1 40 62 33 14 / E: simone.hegge@minbuza.nl

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/zainab-akariou/

Freerk Boedeltje - Senior Beleidsmedewerker

Houdt zich bezig met horizontale, sociaal-economische onderwerpen waarop de OESO actief is, zoals skills, gender, mondiale waardeketens, crisisbestrijding, green growth, en sociale samenhang, arbeidsmigratie, MVO, pensioenen

Tel +33 (0)1 40 62 33 97/ E: freerk.boedeltje@minbuza.nl

Managementondersteuner: Ilse van Ruler

Tel +33 (0) 1 40 62 33 13 / E: ilse-van.ruler@minbuza.nl

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/freerkboedeltje/